Hlavná obsah

„Rozlúčka s letom 2021“

Dňa 14.09.2021 sme sa v „KAMILKA“, Zariadenie sociálnych služieb Maňa rozlúčili s letom. Počasie nás nesklamalo. Príjemné letné teploty dotvorili celkovú atmosféru akcie. Od rána sme sa všetci náhlili do parku, kde nás vítala chytľavá hudba, ktorá všetkých nabádala k tancu. Do pripravovaných športovo-zábavných disciplín sa dievčatá s chuťou zapájali a tak sa veselo súťažilo a zabávalo. Všetci zúčastnení chceli hádzať kolky, triafať loptičky, stavať kocky, hádzať loptu do basketbalového koša, dokazovať svoju šikovnosť a zručnosti v rôznych disciplínach. Odmenou pre každého bol hlasitý potlesk, sladkosť a dobrá hudba. Popoludní sme aktivitu obohatili o skvelú opekačku špekáčikov pri táboráku. Svojim príchodom nás potešili aj pozvaní hostia, ktorým ďakujeme za účasť. Dobrá nálada a pozitívna energia sa šírila maňanským parkom do neskorých popoludňajších hodín.