MDD 2017

Radosť a smiech, hudba a spev sa 1. júna 2017 rozliehali areálom nášho priľahlého parku. Spolu s našimi PSS si prišli zasúťažiť, zatancovať a zabaviť sa aj chlapci z „Lipka“ ZSS Lipová a z „Domum“ ZSS Krškany. K všetkým zúčastneným sa pekným slovom prihovoril i náš hosť Ing. Ladislav Marenčák, podpredseda NSK. Bolo pripravených veľa športových disciplín, ktoré preverili šikovnosť všetkých súťažiacich. Samozrejme, podľa zásluh boli odmenení sladkými odmenami. Potom nás spevom i hrou na hudobné nástroje zabavili mládežníci zo zoskupenia „Božia dúha“. Tanečná zábava ďalej pokračovala v rytmoch obľúbeného DJ Joja. Nechýbalo ani bohaté občerstvenie v podobe výborného guláša a opekaných špekačiek. O vynikajúcu náladu sa pričinil i super šašo.

ilustrácia